Granitaş Güvencesiyle Kuvars Taş

Değişen dünya şartlarının bir yansıması olarak ülkemizde de inşaat malzemelerinin çeşitlenmesi, yeni ürünlerin moda olması doğrultusunda piyasa taleplerine gösterilen hassasiyet ile Granitaş da portföyünde çeşitliliğe giderek ürün gamına kuvarsta levha ürün üretimini katmıştır.

Devamını oku

Başta mutfak tezgahları olmak üzere iç mekan dekorasyonunda yeni tercih haline genel ve yaşam alanlarına benzersiz estetik katan kuvars taş, Maestro kalitesiyle yeniden hayat buldu.

Sektörünün öncü markası Granitaş tarafından Türkiye'de üretilen Maestro, zengin ürün yelpazesi, yenilikçi diyanları kadar profesyonel hizmet kalitesi ile de kuvars taş segmentine yepyeni bir yön veriyor.

2022 yılının Mart ayında Aydın'da 30 bin metrekarelik alana kurulan modern tesisinde üretime başlayan Maestro, kuvarsta levha üretiminde sektöründe 15 yıl garantili plakalarını Türkiye'nin en geniş satış ağına sahip Granitaş'ın uzman ekini tarafından satışa sunuyor.


Granitaş Hakkında

Granitaş, 1989 yılında Borusan Holding kuruluşu olarak ilk fabrikasını Bilecik'te kurmuştur.Ülkemiz doğal taşlarına çeşitlilik ve değer katmak amacıyla yola çıkan Granitaş, doğadaki en sert yapı malzemesi olan granit konusunda faaliyet göstermek üzere faaliyetlerine başlamış, yıllar içinde piyasanın talepleri doğrultusunda yatırımlar yaparak sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için tüm doğal taşların tedariğinde güvenilir bir tedarikçi olarak meslektaşlarının yanında olmuştur.

Günümüzde Bilecik ve Kırşehir fabrikalarında yaptığı modernizasyonlar ve yeni yatırımlarla granit ve mermer çeşitlerini en modern tekniklerle işlemektedir.

Bilecik fabrikası, Granitaş'ın kendi ocaklarından elde ettiği granit bloklarının yanı sıra Norveç, Finlandiya, Hindistan ve Brezilya gibi ülkelerden ithal edilen çeşitli renk ve dokudaki granit bloklarını kesme ve işleme imkanına sahiptir.Daha Fazla
İletişime Geç
MAESTRO QUARTZ DESIGN