Hakkımızda

33 yıllık deneyim ve kaliteyle üretiliyor

Maestro’yu ayrıcalıklı kılan en önemli unsurların başında, arkasında Granitaş gibi deneyimli ve yeniliklerin öncüsü bir firma olması. Granit ve mermer üretimindeki seçkin konumunu ve tecrübesini kuvars taş üretimine taşıyan Granitaş, bu yönü ile dünyada seçkin üreticiler arasında…

Maestro ürünleri, 15 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 30 bin metrekarelik alana kurulu, yılda 700 bin metrekarelik dev üretim kapasitesine sahip modern tesislerde üretiliyor. Alanında Türkiye’nin en geniş satış ağına sahip Granitaş’ın uzman ekibi tarafından satışa sunuluyor.

GRANİTAŞ HAKKINDA

Granitaş 1989 yılında Bilecik'te 40.000 m2 arazi üzerinde modern teknoloji ile kurulmuş, ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak hedefi ile faaliyet gösteren, sektöründe öncü bir sanayi kuruluşudur. Granitaş, Aksaray (2),Giresun, Kırklareli ve Eskişehir ve Ankara'da birer adet olmak üzere ülkemizde toplam altı adet granit ocağı işletmektedir.

Bilecik, Kırşehir, Aksaray ve Sivrihisar'da dünya granit sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikalarında kendi granit ocaklarından elde ettiği granit bloklarını işlemenin yanı sıra yurt dışından ithal ettiği zengin renk ve doku çeşitliliğine sahip granit bloklarını da işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda granite şekil veren Granitaş, sektörün öncüsü konumundadır.

İletişime Geç

İLETİŞİME GEÇ

X